Snelwisselplaat met handgreep Fujifilm X-T4
€ 44,95
Een snelwisselplaat met grip verandert de manier waarop je je camera vasthoudt en gebruikt. Je hand rust natuurlijker, de camera voelt steviger aan, en je hebt meer controle, zeker bij langere shoots. Combineer je zo’n plaat met een snelkoppelsysteem, dan wissel je binnen een seconde van statief naar monopod of gimbal, zonder gedoe met losdraaien en opnieuw uitlijnen.
De Sunwayfoto PF-XT4 is een cameraspecifieke baseplate met houten handgreep, ontwikkeld voor de Fujifilm X-T4. De plaat is gefabriceerd uit één stuk geanodiseerd aluminium en biedt een driepuntsbevestiging: een verhoogde rand aan de voorzijde van de camera, een 1/4-inch schroef aan de onderzijde en een veiligheidspen die in de uitsparing in de camerabodem past. Daardoor zit de plaat absoluut vast en kan hij niet kantelen of draaien. Een siliconen tussenlaag beschermt de camerabehuizing en verhoogt de grip verder. De houten handgreep zorgt voor een prettig en stevig handgevoel. De plaat is volledig compatibel met het Arca-Swiss systeem en past op elke statief- of snelkoppelklem die dat systeem volgt. Alle toegangsluiken, zoals voor de batterij, geheugenkaart en kabels, blijven bereikbaar. Het klapscharnier van het scherm van de Fuji X-T4 wordt niet geblokkeerd.
Driepuntsbevestiging
- Verhoogde rand aan de voorzijde klikt tegen de camera aan
- 1/4-inch schroef trekt de plaat strak tegen de camerabodem
- Veiligheidspen grijpt in de uitsparing in de camerabodem voor maximale stabiliteit
Materiaal en afwerking
- Uit één stuk gefreesd, geanodiseerd aluminium
- Siliconen laag tussen plaat en camera voor bescherming en extra grip
- Houten handgreep voor een comfortabele en warme grip
Praktisch in gebruik
- Batterij, geheugenkaart en kabelopeningen blijven volledig toegankelijk
- Klapscharnier van het X-T4-scherm blijft vrij
- Safety stops voorkomen dat de plaat per ongeluk uit de klem glijdt
- Magneet aan de onderzijde houdt een munt vast voor het losdraaien van de schroef
Compatibiliteit
- Specifiek ontwikkeld voor de Fujifilm X-T4
- Past op Arca-Swiss compatibele klemmen en koppen
Tip: gebruik de meegeleverde magneet aan de onderzijde van de quick release plate om altijd een munt bij de hand te hebben. Handig als je de snelwisselplaat snel wilt verwisselen zonder dat je op zoek hoeft naar gereedschap.
Details
| Camera | Fujifilm X-T4 |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 0,08 |
| Lengte (cm) | 13,6 |
| Breedte (cm) | 6 |
| Hoogte (cm) | 7,2 |
| Materiaal | Aluminium |
| In de verpakking | PF-XT4 base plate, CS-01 schroef, disc sleutel, 4mm sleutel, 2x rubber pad, handleiding |
| Arca-Swiss compatibel | Ja |
| Artikelnummer | PF-XT4 |
| Merk | Sunwayfoto |
| Garantie | 6 jaar |
| Prijseenheid | stuks |
| EAN code | 6972764970940 |
€ 44,95







